CUORE – експеримент, покликаний вирішити фундаментальні загадки, пов’язані з матерією і антиматерією
10 Квітня , 2018
NASA опублікувало відео вивчення авіакатастроф за допомогою манекенів
10 Квітня , 2018

Leap Motion анонсувала нову платформу доповненої реальності з відстеженням рухів рук

Компанія Leap Motion, яка займається розробкою жестових інтерфейсів, анонсувала амбітний, але поки ще дуже сирий план по створенню платформи доповненої реальності у своїй системі відстеження рук. Система називається Project North Star і включає дизайн гарнітури, яка, за заявою компанії, буде коштувати менше 100 доларів при великомасштабному виробництві. Гарнітура буде оснащуватись сенсором Leap Motion, тому користувачі зможуть точно маніпулювати об’єктами за допомогою рук. Раніше компанія пропонувала таке рішення лише для настільних ПК і дисплеїв віртуальної реальності.

Project North Star не буде новою гарнітурою як для користувачів, так і для розробників версії на даний момент продаватися не будуть. Замість цього компанія випустить обов’язкові специфікації апаратного і програмного забезпечення у вигляді ліцензії з відкритим вихідним кодом на наступному тижні.

«Ми сподіваємося, що це надихне нове покоління експериментальних AR-систем, які зрушать фокус з обговорень на тему того, як повинні виглядати AR-системи, на те, яким повинен бути досвід роботи з ними», пише компанія.

Дизайн гарнітури використовує два швидко оновлюваних 3,5-дюймових LCD-дисплея з роздільною здатністю 1600 х 1440 на кожне око. Дисплей відбиває світло на козирок, який користувач бачить у формі прозорого покриття. Leap Motion каже, це забезпечує поле зору 95 градусів по вертикалі і 70 градусів по горизонталі, більше, ніж можуть запропонувати інші AR-системи. Сенсор Leap Motion знаходиться над очима і відстежує рухи рук в більш широкому полі зору, близько 180 градусів горизонтально і вертикально.

working on something new pic.twitter.com/IyQgRLNBdb

— Keiichi Matsuda (@keiichiban) 27 лютого 2018 р.

Leap Motion підкреслила, що зацікавлена у запуску програмного забезпечення у більшій мірі, ніж у створенні гарнітури. Сенсор Leap Motion вже можна розмістити на гарнітурі змішаної реальності HoloLens.

І хоча Leap Motion обіцяє і відмінну ціну, і поле огляду, Project North Star не буде одним з пристроїв на зразок HoloLens і Magic Leap. Він забезпечить відмінну взаємодію з руками, але не зможе відстежувати рухи по всій кімнаті, взаємодіяти з оточенням і не буде самодостатнім в дизайні. Він лише допоможе невеликим гравцям в експериментах з апаратним забезпеченням.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: