Незвичайний літак з прямоточним двигуном: Leduc 0.10
28 Травня , 2018
BMW з вченими MIT розробляють надувний 3D-друкований матеріал
31 Травня , 2018

Lockheed Martin розробляє екзоскелет для американських військових

Не секрет, що, швидше за все, в майбутньому саме екзоскелети стоятимуть на озброєнні армій світу. І розробки в цій сфері ведуться вже сьогодні. Відома компанія Lockheed Martin у співпраці з Міністерством оборони США розробила досить цікавий екзоскелет, який фактично в кілька разів збільшить витривалість солдатів, «відучивши» їх втомлюватися.

Нова розробка носить назву Onyx, і вона призначена в першу чергу для руху по перетятій місцевості, адже, як показали дослідження, саме це змушує солдатів втомлюватися в 2-3 рази швидше, знижуючи боєздатність. В основі конструкції Onyx лежить кілька сервоприводів, які не лише знижують навантаження на опорно-руховий апарат, але і адаптуються до темпу і ритму руху свого носія.

Вбудована система здатна визначати тип навколишньої місцевості, а також масу вантажу, який несе солдат. Після цього екзоскелет перерозподіляє навантаження, надаючи підтримку «там, де треба», допомагаючи підніматися в гору або спускатися. При цьому при русі по рівній поверхні і без вантажу екзоскелет не буде працювати, економлячи енергію. Вага Onyx становить 6,4 кілограма, 2,7 кілограма з яких становить батарейний відсік. Час автономної роботи складає 8 годин. Крім цього, є і важча версія з акумулятором, вагою 5,4 кілограма, здатна працювати до 16 годин без підзарядки. На озброєння Onyx надійде в 2020 році, а перші польові випробування ви можете спостерігати вже зараз на відео, доступному нижче.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: