Японські ровери успішно сіли на поверхню астероїда і надіслали перші фотографії
23 Вересня , 2018
Китай почав розробку суперкомп’ютера вартістю 145,000,000$
27 Вересня , 2018

Microsoft і Magic Leap будуть постачати армії США пристрої доповненої реальності

 

Технологія доповненої реальності насправді є досить перспективною річчю. І якщо якихось півтора-два роки тому ми бачили лише короткі демонстраційні ролики, то сьогодні придбати повноцінну гарнітуру або використовувати AR на деяких смартфонах доступно кожному. А армія США вирішила піти далі і застосувати нову технологію в своїх цілях.

Як повідомляє видання Bloomberg, керівництво армії США планує закупити у компаній Microsoft і Magic Leap близько 100000 гарнітур доповненої реальності на загальну суму більше 500 мільйонів доларів. Нагадаємо, що Microsoft зараз активно розвиває свій шолом HoloLens, в той час, як їхні колеги вже налагодили виробництво гарнітури Magic Leap One.

Так навіщо ж військовим знадобилися подібні напрацювання? В першу чергу, доповнена реальність може дати набагато більше можливостей для тренування солдатів і навчання їх новим навичкам. Адже в шоломах AR можна отримувати додаткову інформацію, що «накладається» на об’єкти реального світу, що набагато ефективніше пререндеренної графіки шоломів VR і звичайних тренажерів. Можна моделювати різні бойові ситуації, допомагати солдатам відточувати навички прицілювання, пересування і стежити за їх життєво важливими показниками. Також співробітники військового відомства стверджують, що використання AR-технологій може допомогти знизити втрати особового складу за рахунок підвищення здатності швидше виявляти цілі і реагувати на них.»

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: