Армія США розробляє артилерію, здатну наводитись без GPS з тією ж точністю
12 Квітня , 2018
Технологія Ghost забезпечить доступ до доповненої реальності з будь-якого смартфону
12 Квітня , 2018

Miss R, електричний суперкар з 1 МВт під капотом, успішно витримав випробування бездоріжжям

В кінці минулого року тайванська компанія Xing Mobility представила всьому світу електричний суперкар Miss R, в якому використовується фірмова унікальна енергетична система, що постачає енергією двигуни цього автомобіля, сумарною потужністю 1 МВт. Минулого року цей автомобіль був представлений у вигляді дослідного зразка, який не має ні єдиної кузовний деталі. А буквально днями компанія Xing Mobility опублікувала відеоролик, на якому вже повністю “одягнений” автомобіль Miss R успішно проходить випробування бездоріжжям.

Компанія Xing Mobility планує представити своє дітище на автосалоні AutoTonics Taipei show, а головний акцент буде зроблено на модульній енергетичній системі. Крім суперкара Miss R, точно така ж система буде встановлена на 3.5-тонному вантажному автомобілі.
Представники компанії Xing Mobility повідомляють, що установка кузова і деяких додаткових елементів ніяк не позначилася на швидкісних і динамічних характеристиках суперкара Miss R. Його чотири 350-Вольтових двигуна, як і раніше здатні розігнати автомобіль з 0 до 100 кілометрів на годину лише за 1.8 секунди, а час розгону до 200 кілометрів на годину становить 5.1 секунди.

Акумуляторна батарея Miss R набрана з 98 модулів, що містять 4 116 акумуляторних комірок, занурених в охолоджуючу рідину 3M Novec 7200 Engineered Fluid. Ефективна система рідинного охолодження дозволяє повністю зарядити акумулятори лише за 5 хвилин, що й буде продемонстровано в Тайбеї.

 

“Суперкар Miss R є для нас не просто іграшкою, ми використовуємо його в якості платформи для досліджень і випробувань передових електричних автомобільних технологій” – розповідає Ройс Хонг (Royce YC Hong), президент компанії Xing Mobility, – “Зараз ми працюємо з багатьма партнерами з різних куточків земної кулі над адаптацією наших технологій для міських автобусів, автомобілів, що використовуються в мережах спільного використання (каршерінгу), для будівельного обладнання та морських судів”.

Вантажний автомобіль, який буде демонструватися поруч з суперкаром Miss R, отримав назву Mr T. Він є модернізованим варіантом одного з серійних легких вантажних автомобілів. У вантажівці Mr T використані ті ж самі 350-Вольтові двигуни, що черпають енергію з батареї, складеної зі 150 модулів, що містять загалом 6 400 літій-іонних акумуляторних комірки. Конструкція модулів, які з’єднуються один з одним, подібно кубикам Лего, дозволяє швидко збільшувати або зменшувати ємність батареї у разі такої необхідності.

 

“Ринок електричних вантажних автомобілів очікує значного зростання в найближчому майбутньому. Це пов’язано зі все зростаючими вимогами та обмеженнями за кількістю шкідливих викидів і рівнем шуму, видаваного автомобілем під час руху”, – розповідає Азізі Такер (Azizi Tucker), – “ми плануємо стати першими, хто буде проводити переобладнання старих автомобілів, встановлюючи їх на “електричні рейки”.

 

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: