Студенти MIT відкрили перший в світі повністю роботизований ресторан
8 Травня , 2018
Безповітряні шини для велосипедів роздрукують на 3D-принтері
10 Травня , 2018

Морська піхота США хоче отримати переносного дрона-камікадзе

Морським піхотинцям США для виконання своїх місій потрібен компактний літаючий безпілотник, який може не тільки вести розвідку місцевості або підтримувати зв’язок, але і при необхідності перетворюватися в ударний дрон-камікадзе, з потужним зарядом.

Після майже двох десятиліть конфліктів, переважно проти партизан в різних регіонах світу, США опинилася перед обличчям потенційних супротивників, здатних протистояти їх головній ударній силі – морській піхоті. Як вважають представники US Marine Corps (Корпус морської піхоти США), дрон типу Organic Precision Fires (OPF) був би дуже корисний для невеликих підрозділів, які опинилися відрізаними від основних сил і позбавлених можливості отримати підтримку авіації і артилерії.

Як повідомляє видання Military.сом, система Organic Precision Fires буде складатися з дрона, упакованого в контейнер. Розміри безпілотника 24,5 см в діаметрі і 2,4 м в довжину. Завдяки невеликій вазі, його цілком може переносити один морський піхотинець. OPF запускається з контейнера і може перебувати в повітрі до двох годин, виконуючи функцію ретранслятора зв’язку підрозділу з командуванням на відстань до 60 км.

Однак якщо виникне критична ситуація, дрони, оснащені боєголовкою, тут же перетворюються в ударні безпілотники, які можна використовувати для знищення ворожих об’єктів (наприклад, артилерії), на відстані до 24 км

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 66 bytes written, possibly out of free disk space in /home/proftool/uaengineer.com.ua/www/wp-content/plugins/ewww-image-optimizer/common.php on line 8753