Франція і Німеччина об’єдналися для створення нового супер-винищувача
25 Червня , 2018
DRAGON: перший дрон, який може змінювати свою форму
27 Червня , 2018

Морська піхота США розробила нові амфібії

Парк амфібій корпусу Морської піхоти США помітно застарів: зразки техніки, що стоять нині на озброєнні були розроблені в далекі 70-ті. Основною транспортною бойовою одиницею корпусу майже 40 років був плаваючий автомобіль AAV (екіпаж — 3 людини; місткість – 21 особа; швидкість на воді і на суші відповідно 13 і 72 км/год).

Ветеранів AAV замінить флотилія з 30 нових бойових амфібій ACV 1.1 компанії BAE Systems. У ACV 1.1 є кілька важливих відмінностей від свого попередника. У неї восьмиколісне шасі (у AAV гусениці). Нова амфібія бере на борт на 8 осіб менше плюс екіпаж, вона менша за розмірами, зате її двигун на 50 % потужніший– 690 к. с., що дозволяє їй розвивати швидкість на суші до 105 км/год.

AAVAAV

ACV 1.1 – спільна розробка британської BAE Systems і італійської IVECO. За даними інтернет-видання USNI News, чотири автомобілі призначені для «деструктивного тестування», інакше кажучи, їх будуть нещадно ганяти, бити, обстрілювати і робити з ними інші подібні речі. Решта увійдуть до складу 3-го штурмового амфібійного батальйону, розквартированого в Пендлтон, штат Каліфорнія.

Додатковий контракт на 200 машин може обійтися Пентагону в 1,2 млрд. доларів. У перспективі військове відомство може замовити близько 800 амфібій для повної заміни застарілих AAV, на що потрібно буде вже 5 млрд. доларів.

ACVДжерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: