Штучний інтелект навчився стежити за людьми крізь стіни
15 Червня , 2018
Tesla Model X проїхалась в тунелі The Boring Company (відео)
17 Червня , 2018

Mozilla готує новий браузер Scout з повністю голосовим керуванням

У сімействі браузерів Firefox готується поповнення, особлива версія під назвою «Scout», яка буде використовувати повномасштабний голосовий інтерфейс. Вона ще не анонсована, поки це тільки витік з внутрішньокорпоративної наради, де Scout показали начальникам відділів. Поки система сира і в неї є ряд обмежень для роботи з актуальними платформами.

Витік даних про Scout, ймовірно, зовсім не випадковий, а дуже навіть навпаки. Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri – всі великі бренди світу активно розвивають напрямок голосового керування. Це і гаджети, і інтерфейси, і пошукові системи, і штучний інтелект. У Mozilla вирішили не відставати і зробити браузер, в якому всі функції можна буде використовувати лише за допомогою голосу, не торкаючись клавіатури і мишки.

Новий браузер орієнтований, в першу чергу, на дві категорії клієнтів: бізнесмени та люди з інваладністю. Scout не тільки приймає команди користувача, а й активно на них відповідає, підтримуючи подобу робочого діалогу. Може, наприклад, перевірити пошту, прочитати лист, набрати під диктовку відповідь, перевірити орфографію. Запустити пошуковик, щоб відшукати потрібні деталі для повідомлення, озвучити те, що відбувається на екрані для того, хто не може на нього подивитися з тих чи інших причин.

Схожі функції можуть запропонувати й інші голосові помічники, але Scout, якщо вірити даним, стане першим комерційним продуктом, в якому на голосове керування переведені всі функції браузера. Новий рівень взаємодії людини і комп’ютера для роботи з Інтернетом – це допоможе Mozilla посилити конкурентоспроможність своєї продукції. Перша версія Продукту може бути представлена широкій публіці вже до листопада поточного року.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: