Успішно випробуваний перший космічний апарат на паровому двигуні
14 Січня , 2019
Встановлено новий рекорд для водневих дронів
14 Січня , 2019

На українських суднобудівних заводах наразі будується 7 суден

  • Танкер-хімовоз для Нідерландів на Херсонському суднобудівному заводі
  • Судно-перевантажувач на миколаївському суднобудівному заводі Нібулон
  • Танкер-хімовоз для Нідерландів на Чорноморському суднобудівному заводі
  • 4 лінійних буксира проекту POSS-115 на суднобудівному заводі Нібулон

Кілька днів тому на суднобудівному заводі Нібулон з’єднали на стапельноому майданчику два днищевих блока загальною вагою 730 тонн і довжиною 77 метрів майбутнього судна-перевантажувача, що становить вже більше половини проектної довжини судна. Зараз продовжуються роботи по формуванню носової частини перевантажувача, найближчим часом будуть пристиковані секції блоків 11, 13, 15, 17, і довжина збільшиться ще на 32 м.
Уже в цьому році потужне самохідне перевантажувальне судно з двома крановими частинами і сховищем на 10 тис. тонн має поповнити нібулонівський флот.

На Херсонській верфі триває будівництво танкера-хімовоза для голландської компанії Veka. На сьогоднішній день встановлена ​​остання секція – надбудова – голландського танкера і завершальний етап виробництва блоків і секцій, що складають корпус танкера-хімовоза, завершується їх зварювальне зістикування. Далі будуть проведені добудовні і трубні роботи, після чого фахівці верфі проведуть випробування приміщень і фарбування.
Передача судна замовнику запланована на 1 квартал 2019 року.

На Миколаївському чорноморському суднобудівному заводі сформовано вже більше половини циліндричної частини корпусу танкера-хімовоза,
На стапельній позиції поточно-позиційної лінії верфі зістиковано п’ять з восьми блоків циліндричної частини корпусу (вантажна зона з цистернами для перевезення наливних вантажів). Незабаром до корпусу буде пристикований ще один блок.
Одночасно йдуть роботи по формуванню носової і кормової частини танкера, прокладанню трубопроводів, установці леєрної огорожі і кнехтів, закінчується складання основи під кран.

На суднобудівному заводі Нібулон паралельно з будівництвом судна-перевантажувача будують 4 лінійних буксира проекту POSS-115.
Спуски буксирів заплановані на перше півріччя 2019 року.


Голландська компанія Veka замовила будівництво двох танкерів, закладка яких відбулася влітку цього року на Миколаївській та Херсонській верфях.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: