В MIT побудували перший “струменевий” 3D-принтер
4 Червня , 2018
Шини reTyre дадуть велосипеду набір змінних покришок на всі випадки життя
5 Червня , 2018

Найбільший виробник вантажних вагонів в Європі домовляється про проекти з КВБЗ

Найбільший виробник вантажних вагонів в Європі американська компанія Greenbrier веде перемовини з Крюківським вагонобудівним заводом (КВБЗ) про спільні проекти. Про це в інтерв’ю ЛІГА.net розповів президент КВБЗ Володимир Приходько.

“Greenbrier вже три роки вивчають тему організації виробництва вантажних вагонів для своєї компанії в Україні і створення компанії з операційного лізингу. Знову говорили (минулого тижня) на цю тему. Але поки тільки говоримо, не більше”, – розповів Приходько.

За його словами, рішення про виробництво компанія повинна була прийняти ще рік тому, але так і не зробила цього.

“Greenbrier хоч і великі, але в недостатньо повороткі. Сторони прийшли до думки, що треба процес прискорити. Також прийшли до висновку, що якщо не починати працювати зараз, то потім буде пізно. Думаю, протягом найближчого півріччя зрозуміємо, чи з’явиться якесь рішення в цьому році або його взагалі не буде. Адже ринок не спить, і навколо питання лізингу рухомого складу дуже багато мисливців, яких потім буде важко розштовхати навіть ліктями “, – зазначив глава КВБЗ.

Він каже, що Greenbrier активно розвивається в Європі і вже перетворилася тут у найбільшого гравця по вантажному вагонобудуванню. Так, в минулому році компанія придбала 75% румунської Astra Rail, зараз веде об’єднавчі процеси зі своєю польською філією в Свідниці.

“Вони стають найбільшим гравцем в Європі з виробництва вантажних вагонів. Сумарно вони можуть поставити одномоментно порядка 6500 вагонів. Найбільша компанія, яка розташовується за ними, Tatravagónka, може поставити не більше 4000 вагонів на рік. Крім того, вони ведуть перемовини про виробництво в Туреччині “, – повідомив Приходько.

“Ми для них можемо стати постачальником рухомого складу, можливим партнером у програмах, можливим акціонером в спільних бізнесах в Україні. Вони нас оцінюють в цьому сенсі як компанію номер один в Україні”, – додав глава КВБЗ.

The Greenbrier Companies (Лейк-Освего, Орегон, США) заснована в 1981 році, виробляє залізничні вагони, локомотиви, судна. У холдингу працює близько 11 тис. чоловік.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: