Leap Motion анонсувала нову платформу доповненої реальності з відстеженням рухів рук
10 Квітня , 2018
Apple повідомила, що повністю перейшла на відновлювану енергію
11 Квітня , 2018

NASA опублікувало відео вивчення авіакатастроф за допомогою манекенів

NASA Langley engineers install seat and data collecting test dummys in the Orion Ground Test Article for an upcoming splash test.

За рідкісним винятком наслідки авіакатастроф для пасажирів і членів екіпажів , що знаходяться на борту,  виявляються фатальними. Чи можна в цій ситуації щось змінити і зробити повітряні і космічні подорожі безпечнішими?

Цього тижня Дослідницький центр NASA в Ленглі представив відеоролик про манекенів, які використовуються при проведенні краш-тестів, що моделюють різні ситуації, характерні для авіакатастроф. На відміну від своїх «побратимів», що беруть участь в рекламних компаніях, вони обладнані спеціальними датчиками і апаратурою. Їх вага – від 50 до 100 кг — відповідає вазі дорослих людей.

В ході експериментів, що імітують падіння, манекени прикріплялися до пасажирських крісел або крісел космічних апаратів. Так у березні 2017 року 10 манекенів і велика кількість багажу (незатребуваний багаж з аеропортів штату Алабама) були завантажені в фюзеляж літака, який «спікірував» на поверхню – затверділого бруду — з висоти 4,5 метра. В результаті мішки з багажем трохи пошкодили підлогу, але манекени при цьому практично не постраждали.

У 2016 році тест на падіння пройшла капсула апарату «Оріон». Як відомо, всі американські космічні апарати поверталися на Землю методом приводнення за допомогою трьох головних парашутів, тому капсулу скидали в басейн глибиною 6 метрів, при цьому на місцях астронавтів перебували 2 манекена.

В одному випадку на них були одягнені скафандри, а в іншому – вони були абсолютно голими. Суть експерименту полягала в тому, щоб зрозуміти, як впливає скафандр на здатність рухатися в момент удару об землю.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: