Великий Адронний Колайдер вперше почав розганяти ядра атомів разом з електронами
3 Серпня , 2018
Перший реактивний літак Mitsubishi почне польоти в 2020 році
3 Серпня , 2018

NASA показало проекти житла марсіанських будинків

НАСА спільно з Університетом Бредлі в Пеорії, штат Іллінойс, обрали переможців конкурсу з розробки житла для астронавтів на Марсі.

Перше місце посіла команда розробників Zopherus з американського штату Арканзас, які придумали використовувати роботів для збору необхідних ресурсів на будівництво житла прямо на Червоній планеті.

Їх проект поселення нагадує бджолині стільники. Шестикутні двоповерхові будинки-капсули будуть будуватись із суміші зібраних мінералів і льоду.

Ця суміш повинна витримувати холод і не пропускати всередину будинків радіацію. Всі будинки будуть пов’язані між собою, а в поселенні буде загальний відсік для спілкування та спільної роботи поселенців.

На думку проектувальників, ця технологія дозволить збільшувати площу будівлі, а разом з ним і кількість мешканців.

Автори п’яти кращих проектів поділили між собою призовий фонд у розмірі 100,000$. Їх роботи опубліковані на офіційному сайті NASA.

Учасники конкурсу повинні були розробити цифрові макети житлових будівель, які можна буде побудувати на Марсі, Місяці або в інших місцях, непридатних для життя людини, за допомогою 3D-принтера.

Конкурс був оголошений в 2014 році, в ньому взяли участь 18 команд з усього світу. Організатори сподіваються, що його учасники зможуть наблизити людство до колонізації нових планет.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: