Китай пропонує знищувати космічне сміття за допомогою лазерів
17 Січня , 2018
Цегла з аерогелем перевершила по теплоізоляції звичайну у вісім разів
18 Січня , 2018

Наступний фрегат ВМС США може коштувати близько мільярда доларів

За оцінками командування ВМС США, вартість майбутніх перспективних фрегатів FFG(X) може скласти 950 млн. доларів кожен. Програма з їх закупівлі розрахована до 2020 року.

Згідно з програмою модернізації ВМС США буде закуплено 20 нових кораблів вартістю близько 950 млн. доларів кожен. За задумом розробників, кораблі будуть обладнані палубними гарматами калібру 57 або 76 мм, протичовновими торпедами, а також гелікоптерами SH-60 Seahawk. Є непідтверджені відомості, що фрегати також будуть обладнані системою ПРО Aegis і володіти здатністю функціонувати навіть після підводних вибухів в безпосередній близькості від судна.

У планах командування ВМС встановити на кораблях як мінімум 16 уніфікованих пускових установок керованих ракет МК-41, а в перспективі збільшити цю кількість до 32. З їх допомогою можна запускати ракети ППО, реактивні протичовнові торпеди, крилаті ракети «Томагавк» і протикорабельні ракети великої дальності.

ПУ МК-41 дозволять ВМС США виконувати різні місії. Так у складі конвоїв фрегати можуть бути обладнані протичовновими ракетами ASROC. Якщо ж корабель бере участь у морському десанті, його забезпечать тактичними КР «Томагавк» для знищення наземних цілей.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: