До запуску сонячної електростанції «Чорнобиль 2.0» залишилось кілька тижнів
17 Січня , 2018
Китай пропонує знищувати космічне сміття за допомогою лазерів
17 Січня , 2018

Нейромережі Alibaba і Microsoft склали тест на читання краще людей

Тести на швидкочитання і розуміння прочитаного стали здавати не лише першокласники. Днями зі Стенфордським тестом на читання та розуміння тексту успішно впорався ШІ-алгоритм китайської компанії Alibaba, а днем пізніше його успіхи перевершила американська нейромережа від Microsoft, поставивши новий рекорд в читанні серед ШІ.

Опитувальник, наданий двома програмами, складається з більше ніж ста тисяч питань, складених на основі сотень різних уривків зі статей у Wikipeda — деякі з них надруковані, частина записана в аудіоформаті. Випробуваний повинен уважно прочитати або прослухати, а потім дати відповіді на питання, складені по наданим матеріалам.

Найкращий показник, якого вдалось досягти людині, становить 82,3 відсотки, але китайська нейромережа змогла побити рекорд з результатом у 82,4 відсотка. На наступний день ШІ з Редмонда зміг перевершити ці два рекорди, показавши 82,6 відсотка.

Розробники Alibaba впевнені, що їх ШІ можна буде застосовувати в різних сферах — він відмінно впорається з роллю онлайн-консультанта, гіда та іншими завданнями, при цьому участь людини в цих процесах можна буде знизити до рекордного мінімуму.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: