Як приземляється найбільший літак у світі
16 Вересня , 2018
Ви вже бачили електричний BMW iNext, який має продаватись в 2021 році?
17 Вересня , 2018

Нові супермагнієві сплави міцніші алюмінію і дешевші вуглецевого волокна

Компанія Allite (США) розробила унікальні надміцні магнієві сплави, які легші і жорсткіші алюмінію і дешевші вуглецевого волокна.

Раніше сплави магнію використовувалися переважно у військовій і аерокосмічній галузях, але, схоже, останнім часом їм знайшли цілком мирне застосування. На очікуваній з 18 по 20 вересня виставці Interbike 2018 в Ріно (штат Невада, США) буде представлена велосипедна рама, виготовлена із супермагнієвих сплавів.

Супермагниевый сплав

Allite розробила три версії компаунда – AE81, ZE62, WE54. Кожен з них володіє своїми характеристиками — здатністю до зварювання, в’язкістю, термостійкістю, стійкістю до корозії, зносостійкістю, твердістю і провідністю. Зокрема, це єдині на сьогодні магнієві сплави, які при температурі 650 °С плавляться, а не горять.

Як стверджують розробники, в їх сплавах низький вміст вуглецю, що робить їх значно дешевшими аналогів. До того ж вони повністю підлягають вторинній переробці.

Перспективи конверсії таких сплавів – виробництво спортивних товарів, безпілотників, компонентів двигунів для локомотивів і навіть корпусів для смартфонів.

Супермагниевый сплавДжерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: