Пуск китайської ракети-носія «Чанчжен-5» завершився невдачею
10 Липня , 2017
Створено транзисторний “нейрон”, який веде себе як живий аналог
11 Липня , 2017

Новий дисплей LG – величезний, прозорий і гнучкий

Інтрига, спрямована в майбутнє. Після п’ятирічної праці, при непрямій підтримці влади Південної Кореї, компанія LG створила те, що може стати першим по-справжньому гнучким побутовим екраном в світі. При довжині діагоналі 77 дюймів (1955 мм) цей пристрій можна згорнути в трубочку діаметром лише 88 мм!

Для LG це не стільки новітня технологія, скільки чергова демонстрація вірно обраного курсу розвитку. Перший OLED-дисплей з функцією «гнучкості» компанія показала ще в 2013-му, а в минулому році продемонструвала модель з діагоналлю 55 дюймів. Нинішні 77 дюймів і вражаюча стійкість до деформації чудово ілюструють наміри і можливість і надалі в числі перших виводити інновації на ринок. А інвестори такі тенденції дуже люблять.

Гибкий и прозрачный дисплей LG

На жаль, дебют новинки був гранично короткий і технічних деталей в ньому замало. Дисплей має роздільну здатність 3840×2160 пікселів і підтримує формат 4K. Він не тільки великий, але і тонкий, а прозорість екрану складає 40 %. Очевидне прагнення зробити і високотехнологічний гаджет і дизайнерське ноу-хау – вже озвучені варіанти використання такого екрану в якості елемента інтер’єру.

Чи потрібен споживачу монітор, який згортається у рулон? Так, наприклад, для гнучкого використання тісного простору житлової капсули, куди шанувальники кібер-панку намагаються переселити всіх мешканців планети в найближчому майбутньому. Або для швидкого розгортання штабу при стихійних лихах та військових діях, для створення «розумних меблів» або в рекламних цілях. Але про ціну гнучкого дисплею LG поки не поширюються, так само як і не діляться планами початку роздрібних продажів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: