Toyota e-Palette: концептуальний універсальний шаттл
14 Січня , 2018
Марсіанський орбітальний апарат MRO виявив величезні крижані шари, приховані під поверхнею Червоної Планети
15 Січня , 2018

Новий електроскутер Ujet складається і має орбітальні колеса

На виставці CES в Лас-Вегасі представлена нова лінійка міських електроскутерів Ujet. Їх відрізняє асиметричний дизайн, складана конструкція і колеса орбітального типу з нестандартним кріпленням і трансмісією. Транспортний засіб важить лише 43 кг, разом з батареєю 49 кг, та адаптований для тісноти мегаполісів.

Асиметричний дизайн скутера виглядає не дуже надійним, але в його конструкції використані деталі з магнієвого сплаву і каркас з вуглецевого волокна. 14-дюймові колеса мають інтегровану підвіску і дискові гальма великого діаметру. Для Ujet розроблені високотехнологічні шини, в гумовому покритті яких приховані одностінні вуглецеві трубки Tuball. Завдяки цьому вони найлегші у своєму класі і майже не схильні до зносу при контакті з асфальтом.

Ujet

В заднє колесо вбудований електродвигун на 5,4 к. с., з системою рекуперації енергії при гальмуванні. Він розганяє скутер до 45 км/год, а дальність ходу на одній зарядці варіюється від 70 до 150 км, в залежності від комплектації батарей, їх дві. Зарядка займає до 6 годин, але при використанні швидкого зарядного пристрою вона складає до 2 годин. Втім, батарею можна просто відключити і замінити на заряджену.

На борту є комп’ютер з системою навігації, камерами для моніторингу ситуації на дорозі, інтелектуальною системою яскравості фар, модулем ідентифікації власника і підтримкою голосового введення команд. Передбачений інтерфейс для підключення і заряджання сторонніх гаджетів – від смартфонів до мобільної акустики. Вартість електроскутера складе $9-10 тис., у продаж Ujet надійде вже в першій половині поточного року.

 

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: