Google повністю перейшла на споживання суто відновлюваної енергії
23 Грудня , 2017
sCarabane: стильний кемпер-трансформер з сонячними панелями і вітряком
23 Грудня , 2017

NVIDIA має намір відмовитися від підтримки 32-бітних операційних систем

Схоже, виробників комп’ютерного «заліза» починає втомлювати метушня з 32 – і 64-бітними операційними системами. Необхідність розробляти софт для кожної з двох версій відволікає від інших, значно важливіших завдань і змушує витрачати дорогоцінний час розробників на мало популярні 32-бітні версії програмного забезпечення. Так, на своєму офіційному сайті компанія NVIDIA повідомила, що в недалекому майбутньому відмовиться від підтримки 32-бітних операційних систем.

На офіційному сайті сказано, що підтримку 32-бітних операційних систем виключать, починаючи з версії драйверів 390. Виробник відзначає, що нові версії драйверів не будуть працювати на 32-бітних ОС, тому закликає відмовитись від їх використання для коректної роботи обладнання. Зміни торкнуться Windows 7, Windows 8, 8.1 і Windows 10, Linux і FreeBSD, тому всім, хто використовує графічні рішення від NVIDIA, продовжуючи «сидіти» на 32-бітних системах, рекомендується перейти на 64-бітні ОС найближчим часом.

Розробники відзначають, що критичні оновлення системи безпеки для 32-бітних систем продовжать виходити до січня 2019 року, після чого підтримка повністю припиниться.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: