В Україні можуть відновти роботу ще трьох регіональних аеропортів
18 Грудня , 2018
Невідомий хакер зумів встановити Linux на бортовий комп’ютер Tesla Model 3
19 Грудня , 2018

NVIDIA представила новий чіп штучного інтелекту для роботів

Один з провідних світових розробників графічних прискорювачів і процесорів, американська компанія NVIDIA представила модуль штучного інтелекту Jetson AGX Xavier, призначений для керування роботами.

Модуль гранично компактний і економічний — він уміщається на долоні і споживає лише 10 ватт енергії. У ньому задіяно не менше шести процесорів — традиційний восьмиядерний чіп ARM, чіп GPU на базі Volta, два чіпа глибокого навчання NVDLA і виділені відеокомпоненти , що дозволяє йому виконувати багато функцій ШІ, завдяки швидкодії в 30 трлн. операцій на секунду. Чіп поставляється партіями по 1000 модулів за ціною 1099 доларів за штуку.

Унікальним виробом NVIDIA вже зацікавилися вельми солідні клієнти — китайський торговий гігант JD.com японська Yamaha і компанія Nanopore (США), що працює в сфері секвенування ДНК.

Поки що немає абсолютної впевненості в комерційній перспективі модуля Jetson AGX Xavier, як основної ланки штучного інтелекту роботів, проте компанія NVIDIA має намір зайняти міцні позиції на цьому ринку.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: