Закони Євросоюзу можуть сильно змінити Інтернет
23 Червня , 2018
Нове покриття для корпусів кораблів допоможе радикально знизити витрати на паливо
25 Червня , 2018

Педальний тримаран Red Shark дозволить велосипедистам тренуватися на воді

Педальний тримаран Red Shark розрахований насамперед на велосипедистів, які захочуть спробувати свої сили на воді. Його розробив колишній дизайнер BMW Джозеф Рубау. Новинка була представлена на виставці Sea Otter Europe. По суті, Red Shark – це поєднання велосипеда з човном. Тримаран виготовлений в основному з карбону і має три моделі – Sport, Adventure і Fun.

Апарат легко складається. Він оснащений кермом, приводним валом з антикорозійного матеріалу і іншими деталями з нержавіючої сталі. Транспортується Red Shark на звичайному причепі для велосипедів.

Red Shark Sport призначений для спортивних тренувань. В залежності від обраного способу тренування можна змінювати конфігурацію кокпіта, в тому числі, надаючи йому форму велосипедного лежака.

Любителів водних подорожей по річках, озерах і морях зацікавить Red Shark Adventure в комплекті з сумками для багажу та іншими аксесуарами, необхідними під час водних походів.

Red Shark Fun – модель економ-класу для водних прогулянок. Її очікувана ціна 5800 доларів, в той час як Sport і Adventure обійдуться відповідно до 11600 і 8100 доларів.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: