Новий робот з MIT навчився розпізнавати абсолютно незнайомі об’єкти
11 Вересня , 2018
Вченим вперше вдалося “телепортувати” квантовий логічний елемент
12 Вересня , 2018

Пентагон вкладає 2 мільярди доларів у впровадження військового ШІ

Ми вже писали про те, що Пентагон ініціював роботу над створенням центру управління військового ШІ. Однак нещодавно надійшла нова інформація. У співпраці з DARPA, військове відомство планує обладнати штучним інтелектом деякі зразки військової техніки.

На реалізацію задуманого експерти з Пентагону планують витратити близько двох мільярдів доларів, уклавши контракт з найбільшим розробником у сфері військових проектів — DARPA. Про це нещодавно заявив директор агентства передових оборонних дослідницьких проектів Стівен Уокер. При цьому фахівці стверджують, що ШІ буде використовуватися в основному для розробки нових військових рішень та подолання технологічних проблем в галузі авіації та озброєння, покращенні керованості і так далі, а не для вирішення якихось завдань, що стосуються військових операцій.

Багато противників ідеї використання ШІ у військовій сфері не до кінця впевнені у щирості DARPA і Пентагону, вважаючи, що розробки в сфері військово-аналітичних алгоритмів все-таки ведуться і вони будуть застосовуватись у майбутньому. При цьому сума, яка буде витрачена в рамках проекту, порівнянна, за даними деяких аналітиків, з фінансами, що США витратили на Манхеттенський проект, який був спрямований на створення ядерної зброї. Самі військові в офіційній доповіді заявили, що причин для занепокоєння немає.

«На даний момент не існує автономної зброї, яка могла б знайти, ідентифікувати, відстежити і обрати мету без участі оператора. І навіть технології, застосовувані в безпілотних військових системах, що дають можливість наносити удари, не працюють без безпосередньої участі людини.»

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: