США запідозрили виробника дронів DJI у шпигунстві на користь Китаю
3 Грудня , 2017
Домашній пристрій Buoy використовує штучний інтелект і машинне навчання для економії води
3 Грудня , 2017

Перше в світі плавуче поселення побудують біля узбережжя Таїті до 2020 року

Досі плавучі міста в морському просторі – заповітна мрія архітекторів-футуристів і письменників-фантастів. І ці мрії починають збуватись. Заснована в Сінгапурі компанія Blue Frontiers підписала з французьким полінезійськім урядом протокол про намір побудувати до 2020 року плавуче село біля південного узбережжя острова Таїті.

Село стане своєрідною лабораторією, де пройдуть «обкатку» технології для створення більших плавучих спільнот. Якщо експеримент виявиться вдалим, він може прокласти дорогу до будівництва повномасштабних плавучих міст за межами державних територіальних вод.

Плавуче поселення буде знаходитись всередині захищеного коралового рифу-острова, на відстані близько 900 метрів від берега. Як передбачається, в селі будуть проживати від 200 до 300 жителів. Місцем їх роботи стануть 12 водних платформ розміром з майданчик для бейсболу. Вони будуть з’єднані між собою доріжками і будуть мати загальну площу близько 700 кв. метрів.

На думку експертів, плавуче село буде процвітати, завдяки поєднанню екотуризму та нових водних виробництв – вирощуванню водоростей і збору енергії хвиль.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: