У США розробили точнішу мапу світу
7 Вересня , 2018
На вихідних у Києві пройде ювілейний Kyiv Mini Maker Faire
8 Вересня , 2018

Перший комерційний 3D-принтер, що працює з металом

Промислові принтери чудово справлялися з металом, але ось комерційні 3D-принтери зазвичай працювали з пластиком.

Тепер же дослідники з Єля знайшли спосіб створювати надруковані об’єкти з металу набагато легше, ніж раніше. Вони опублікували своє дослідження в журналі Materials Today.

У чому полягає проблема роботи з металом? Метал зазвичай не настільки просто зробити досить м’яким, як у випадку з пластиком. Щоб обійти цю проблему, дослідники звернулися до об’ємного металевого скла.

Металеве скло або метглас — це тип металевих матеріалів, у яких немає такої жорсткої атомної структури, як у більшість сплавів. Вони можуть розм’якшуватися легше звичайних матеріалів, але вони все ж міцні, з високим порогом еластичності і опірності корозії.

Для дослідження нового процесу тривимірного друку команда з Єльського університету зосередилася на вже доступному метгласі, що містить цирконій, титан, мідь, нікель і берилій. Його розігріли до 460 градусів за Цельсієм і так змогли надрукувати предмети різних форм, які за характеристиками цілком відповідають металевим.

Команда вже стверджує, що успішно протестувала систему тривимірного друку з різними метгласами. Наступний крок — зробити процес більш практичним і комерційно придатним для широкого використання.

Застосування для подібного пристрою буде практично безмежним. Механік в автомайстерні зможе просто надрукувати потрібну деталь, та й взагалі більшість деталей більше не треба буде замовляти на складах, а повністю конструювати самим, що змінить будівництво, інженерію і наше розуміння загалом про те, як будувати і створювати.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: