У Дубаї побудують найбільшу вертикальну ферму в світі
9 Липня , 2018
Одна з основних проблем майбутніх колонізаторів Місяця – пил
10 Липня , 2018

Плавуче місто отримає 300 будинків, свій уряд і власну криптовалюту

Близько десяти років тому мільярдер Пітер Тіль заснував некомерційну організацію, яка отримала назву «Seasteading Institute». Крім того, він профінансував проект першого плавучого міста. У травні 2018 року інститут приступив до реалізації проекту з урядом Французької Полінезії. Сьогодні ми можемо поглянути на приголомшливе місто майбутнього, яке може з’явитися в 2022 році.

На плавучому острові планують побудувати 300 будинків. У жителів міста буде власне управління і власна криптовалюта, яку назвали «Varyon».

Все це – не просто мрії. Нещодавно почалися попередні продажі Varyon. Вони триватимуть до 14 липня. Дата початку публічного продажу ще не відома.

Плавуче місто буде розташоване на відстані близько кілометра від берега. Люди зможуть перебиратися за допомогою порома. Місто буде наповнене рослинами, а будинки обладнають вітряними турбінами і сонячними панелями. Це забезпечить повну автономність міста. Крім того, фрукти, овочі і морепродукти будуть вирощуватися прямо на острові.

Згодом місто має перетворитися в кілька плавучих островів, з’єднаних один з одним. На це потрібно 60 мільйонів доларів, які автори ідеї планують залучити за допомогою ICO.

 

Такий плавучий острів здається ідеальним місцем для життя. Він буде використовувати тільки поновлювані джерела енергії. Він буде перебувати в самоврядуванні, а його мешканці будуть користуватися власною валютою. При цьому, місто не буде боятися підвищення рівня моря. Місто буде підніматися разом з ним.

Цілком можливо, перш, ніж ми підкоримо марс, ми заселимо океан.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: