Фермери з Херсонщини презентували пристрій, який дозволяє вирощувати культури без гербіцидів
10 Липня , 2017
Новий дисплей LG – величезний, прозорий і гнучкий
10 Липня , 2017

Пуск китайської ракети-носія «Чанчжен-5» завершився невдачею

Другий політ китайської ракети-носія нового покоління «Чанчжен-5» завершився невдачею. Ракета стартувала з космодрому Венчан, на її борту знаходився телекомунікаційний супутник «Шицзянь-18», який вона повинна була вивести на орбіту. На жаль, щось пішло не так. Через сорок хвилин після старту новинне агентство Сіньхуа і телеканал CCTV повідомили про те, що «запуск визнаний невдалим».

Подробиць Китайське національне космічне управління поки не повідомляє, телеканали теж відмовчуються, тому точних причин, через які ракета-носій не змогла виконати своє завдання, не називається. Короткий прес-реліз говорить, що старт провалився через несподівано виниклу аномалію, тому фахівці зайняті виявленням причин катастрофи. Прес-конференція, яка повинна була відбутись відразу після запуску, скасована.

Пізніше телеканал CСTV опублікував коротке відео невдалого запуску ракети зі стартового майданчика.

Судячи з усього, інформація про причини аварії буде опублікована пізніше.

Перший запуск важкої ракети-носія «Чанчжен-5» відбувся в кінці минулого року і пройшов без будь-яких проблем, але з другим щось не заладилось. Третій пуск «Чанчжен-5» запланований на кінець листопада. Він має відбутись в рамках місії Чан’е-5, мета якої — спуск автоматичного апарату на поверхню Місяця. Там він має здійснити забір ґрунту і привезти його на Землю.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: