Повнорозмірні 3D-голограми з’являться вже в найближчому майбутньому
1 Травня , 2018
Розроблена технологія, що підходить для виробництва листів графену в промислових масштабах
1 Травня , 2018

Ракета New Shepard компанії Blue Origin злетіла на рекордну для неї висоту під час восьмого випробувального польоту

Більшості наших читачів відома компанія SpaceX, яка здійснила вже безліч успішних запусків і повернень перших ступенів своїх ракет Falcon 9. Проте, компанія SpaceX не єдина, хто займається ракетами багаторазового використання, на цьому полі є ще “гравці”, одна з них –  компанія Blue Origin, засновником і керівником якої є Джефф Безос. І на минулих вихідних ця компанія провела 8-й за рахунком запуск ракети New Shepard, під час якого ця ракета досягла рекордної для неї висоти.
Зазначимо, що ракета NS3, використана під час останнього запуску, є третьою за рахунком ракетою компанії Blue Origin. У послужному списку цієї ракети вже два успішних запуски і приземлення.
Восьмий випробувальний запуск, який кілька разів відкладався через складні погодні умови, є знаменною віхою для компанії Blue Origin. Під час 10-хвилинного польоту ракета піднялась на висоту 107 кілометрів, що трохи вище 100 кілометрів, на які взагалі розраховані ракети New Shepard. Зазначимо, що 100-кілометрова висота – це вже практично межа космосу і атмосфери, але це ще дещо менше найнижчої навколоземної орбіти.

На відміну від компанії SpaceX, компанія Blue Origin працює в напрямку космічного суборбітального туризму. Тому її ракети і не розраховані на вихід на навколоземну орбіту, що дозволяє робити ці ракети меншими і більш надійними. Проте, компанія Blue Origin вже планує створення нової ракети New Glenn, яка буде здатна виходити на низьку навколоземну орбіту.
Під час запуску ракета NS3 підняла одну з двох пасажирських капсул. Крім манекена “Mannequin Skywalker”, в капсулі Space Capsule 2.0 було розміщене наукове обладнання, надане НАСА і, вперше, Європейським космічним агентством.

 

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: