Технологія Ghost забезпечить доступ до доповненої реальності з будь-якого смартфону
12 Квітня , 2018
Біля берегів Шотландії зведений найпотужніший у світі вітрогенератор
13 Квітня , 2018

Реалістичні роботи з органічним дизайном, роздруковані на 3D-принтері

Команда японських дизайнерів розробила незвичайних роботів з плавними, лякаюче реалістичними рухами. Кожен з цих «органічних» механізмів був створений за допомогою сучасних технологій 3D-друку.

Японські дизайнери з Лабораторії прототипування та дизайну Токійського університету створили набір біороботів, надрукованих за допомогою 3D-принтера. Гіперреалістичні механізми, разом з органічними рухами (які здійснюються завдяки крихітному двигуну в корпусі) на перший погляд можуть навіть здатися моторошнуватими. Вони друкуються цілком і відразу готові до складання і руху — прямо як новонароджені комахи. Корпус виробляється за допомогою вибіркового лазерного спікання, так що в підсумку дизайнерам залишається просто здути залишки полімерного порошку і отримати готовий виріб.

Органічності руху роботів надає особливий механізм передачі, що отримав назву 3D-Cam Cam. Для його створення дослідники використовували систему складних, вигнутих поверхонь і гнучких структур. У деяких моделей навіть є гнучкий хребет — він може згинатися і все ще дасть роботу рухати головою і хвостом.

Проект Ready to Crawl став фіналістом у конкурсі Youfab Global Design Awards 2016 року. Хіроя Танака, суддя конкурсу, висловив надію, що одного разу надруковані за допомогою 3D-принтера механізми зможуть гуляти самі по собі, радуючи задоволених творців.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: