Майбутні електромобілі зможуть підзаряджатись без дротів прямо на ходу
1 Квітня , 2018
Армія США випробує нову систему доповненої реальності до 2019 року
1 Квітня , 2018

Roam Ski — екзоскелет для лижників-початківців

Кататися на лижах чи сноуборді дуже весело, але якщо спортсмен виконує певний план тренувань або просто катається протягом цілого дня, ноги можуть досить сильно втомитись. Для того щоб уникнути цього, компанія Roam Robotics створила екзоскелет, який знижує навантаження на коліна.

Розробка компанії дозволяє використовувати екзоскелет в автоматичному або звичайному режимі. Перший з них передбачає рухи лижника, а потім коригує навантаження на ноги, виходячи з отриманих даних. Ручний варіант призначений для досвідчених спортсменів, які впевнено стоять на ногах, здатних самостійно виконувати складні трюки і брати участь в довгих забігах.

Творці спортивного екзоскелету відзначають, що пристрій стане в нагоді не лише літнім лижникам, яким через вік стало складно виконувати довгі забіги і робити складні трюки. Roam Ski підійде і для початківців спортсменів — за допомогою ремінних приводів і повітряних подушок екзоскелет зможе підтримати лижника, дозволить краще триматися на лижні і виконувати трюки з меншим ризиком для здоров’я. З ним спортсмени будуть менше втомлюватись після довгих забігів.

Цей спортивний екзоскелет дешевший медичних аналогів, проте, щоб його придбати, спочатку необхідно забронювати собі один — ціна резерву становить 99 доларів. Після цього залишається лише чекати — реліз Roam Ski запланований на січень 2019 року. Саме тоді його можна буде придбати, ціна не маленька –  2000-2500 доларів. Точної ціни розробники поки не називають, але відзначають, що ентузіасти, які мріють отримати максимум емоцій від кожного лижного сезону, точно залишаться задоволені покупкою.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: