Військові США показали своє бачення «війни майбутнього»
29 Березня , 2018
Найбільший 3D-принтер у світі Stargate для друку ракет
30 Березня , 2018

Робот-павук від компанії Festo

Пам’ятаєте дроїдеку? Робота з кіновсесвіту «Зоряні війни», схожого на павука, здатного швидко пересуватися за рахунок можливості згорнутися калачиком, завдяки чому отримав прізвисько «перекоти-смерть»? Так от німецькі робототехніки компанії Festo представили його реальне втілення. Тільки на відміну від свого кіношного прототипу новинка від Festo не має захисного поля ).

Насправді, на відміну від кіношного дроїда, який є цілковитою фантазією творців фільму, новинка від Festo створювалась з цілком собі реального прототипу – павука Capparaceae aureola. Ця крихітка, розміром не більше 20 міліметрів, здатна спритно згортатися в клубок і швидко тікати від хижаків у разі небезпеки.

Робот BionicWheelBot від німецьких робототехніків, якого збираються показати на німецькій промисловій виставці Hannover Messe 2018, за розмірами значно більший свого реального аналога, але здатний робити те ж саме. У звичайному стані робот пересувається на восьми лапах, але в разі необхідності згортається і швидко котиться, відштовхуючись від землі двома “лапами”.

На відміну від тих же хлопців з Boston Dynamic, які створюють SpotMini ATLAS – роботів, здатних у перспективі «змістити» людство, особливо після всіх знущань, які їм довелося пережити, робототехнічний відділ Festo підходить до питання з більшою часткою романтики. Найчастіше прототипами їх машин стають різні тварини і комахи: кенгуру, метелики, бабки…

З практичної точки зору робота BionicWheelBot у перспективі за рахунок його можливостей можна розглядати як чудового розвідника місцевості. Він може повільно і тихо пересуватися по камінню, чагарниках та інших перешкодах, перевіряючи обстановку навколо, і в разі відсутності небезпеки або, навпаки, її присутності – швидко ретируватися в складеному стані.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: