Новий антирадіаційний жилет перевірять в рамках першої місії до Місяця
16 Травня , 2018
Найпотужніший у світі рентгенівський лазер зумів закип’ятити воду до стану дивної «рідкої плазми»
17 Травня , 2018

Роботи, які будуть будувати бази на Місяці

Група японських вчених розробляє робота, що буде будувати бази на Місяці для перших колоністів. Вони заснували компанію ispace і мають намір запустити приватну космічну місію на Місяць. Але не просто місію, вони збираються побудувати там цілу колонію під назвою «Місячна долина», яку спорудять не астронавти, а роботи. Причому японські вчені часу не втрачають: перший політ на Місяць запланований ними на кінець 2019 року, а другий — вже на 2020 рік.

Місяцехід, створений компанією, важить всього близько 3,5 кг і має форму металевого жука, він призначений для перевезення інструментів, які можуть знадобитися клієнтам. Також він призначений для видобутку цінних ресурсів, які пізніше будуть використані для забудови міста на Місяці.

Команда претендувала на Lunar X Prize від Google, але в минулому січні Google розпустила цей фонд, так як ні одна компанія не впоралась з поставленими компанією дедлайнами. Втім, ispace впоралися і самі, отримавши 90 мільйонів доларів в якості першого раунду фінансування (наприклад, SpaceX зумів добути лише 61 мільйон доларів, коли запускалися в 2002 році).

Компанія досить оптимістично дивиться у майбутнє і збирається дотримуватися свого графіка. Подивимось, що у них вийде.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: