Сонячний зонд «Паркер» передав дані з корони Сонця
17 Грудня , 2018
Honda готується представити безпілотний квадроцикл
17 Грудня , 2018

Rocket Lab запустила 13 малих супутників для NASA

Компанія Rocket Lab провела черговий ракетний запуск в цьому році — на цей раз запустила ракету «Електрон», що несла 13 малих супутників для місії NASA.

Це вже третій орбітальний запуск для Rocket Lab в 2018 році. Ракета-носій «Електрон» була запущена з новозеландського космодрому компанії, несучи на борту 13 малих супутників, призначених для місії NASA ELaNa-19 (Educational Launch of Nanosatellites), передає Engadget.

Кубсати, запущені для NASA, будуть використовуватися для різних робіт. Наприклад, один з них буде вимірювати рівні радіації в радіаційному поясі Ван Аллена, щоб допомогти краще зрозуміти її можливий вплив на космічні апарати. Інший малий супутник має протестувати ефективність компактних 3D-друкованих роботизованих рук. В цілому всі 13 супутників, як повідомляється, важать близько 78 кілограмів.

Нещодавно, в листопаді цього року, Rocket Lab запустила свою першу комерційну місію під назвою it’s Business Time — з космодрому компанії в Новій Зеландії була запущена ракета «Електрон» з шістьма малими супутниками. Раніше ж, до початку 2018 року, Rocket Lab здійснила перший успішний тестовий запуск ракети «Електрон» (тоді ракета вперше досягла орбіти).

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: