Стеларатор Wendelstein 7-X отримав ряд нових можливостей
3 Квітня , 2018
Представлений “електросмарт” Kugel від українських розробників
5 Квітня , 2018

Шанхай запустив першу повністю автоматичну лінію метро

Перша повністю автоматична безпілотна гілка метро в китайському Шанхаї була запущена в роботу в тестовому режимі, повідомляється на сайті шанхайського метрополітену.

Тестова експлуатація потягів на гілці «Пуцзян» почалася в суботу, 31 березня, для переміщення складів використовується система роликових рейкових направляючих.

Довжина гілки метро «Пуцзян» становить 6,68 кілометра, на ній розташовані шість станцій. Пересісти на гілку можна з восьмої лінії метро на станції Shendu Highway Station (автовокзал Шеньду).

Нова гілка метро побудована для обслуговування пасажирів повіту Пуцзян міського округу Цзиньхуа, що знаходиться в південному передмісті найбільшого китайського мегаполісу.

Відзначається, що використання системи роликових рейкових направляючих і гумових коліс дозволяє складу більш плавно починати рух, повертати і зупинятися, переміщення складу створює набагато менше шуму, ніж рух звичайних потягів.

Даний тип потягів повністю автоматичний, він отримав назву «Автоматизована система транспортування людей» (APM).

Це означає, що склад автоматично починає рух, відкриває і закриває двері, робить відповідні оповіщення і зупиняється.

Потяги обладнані спеціальними датчиками, які регулюють відстань між складами і тим самим забезпечують безпеку переміщення пасажирів.

Під час періоду тестової експлуатації потяги рухатимуться з інтервалом три хвилини 20 секунд в години пік, а в звичайний час і вихідні — з інтервалом близько шести хвилин.

Кожен склад складається з чотирьох вагонів, максимальна місткість пасажирів сягає 726 осіб.

Після введення в експлуатацію ще однієї гілки довжина рейкового полотна шанхайського метро досягла 673 кілометрів, за цим показником метрополітен китайського мегаполісу займає перше місце в світі.

Кількість станцій шанхайського метро досягла 395, при цьому 53 з них — пересадочні.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: