Найбільший виробник вантажних вагонів в Європі домовляється про проекти з КВБЗ
5 Червня , 2018
Вчені виявили новий магнітний хімічний елемент
5 Червня , 2018

Шини reTyre дадуть велосипеду набір змінних покришок на всі випадки життя

Завзятим велосипедистам доводиться часто міняти шини в залежності від умов майбутньої поїздки. Саме це і послужило поштовхом для створення набору змінних 568-грамових шин з різними протекторами на блискавці — reTyre, розроблених норвезькими фахівцями.

Вже розроблено кілька версій шин – як камерних, так і накладних, які можна надягати поверх раніше встановлених буквально протягом декількох секунд. Власники велосипедів з reTyre можуть не турбуватися про те, що шина провернеться під час їзди: спеціальна вкладка фіксує її на колесі.

У розробці знаходяться безкамерна версія, шини з вбудованими світлодіодами і електронікою, пов’язаною зі смартфоном наїзника, зимові шини з карбідними шипами, а також моделі, виготовлені з волокон кокосових горіхів і переробленої гуми.

Передбачається, що ціни на reTyre будуть варіюватися в межах від 36 до 70 доларів залежно від моделі. Так, спеціальні версії для позашляховиків обійдуться в 55, а зимові – в 70 доларів. За словами розробників, reTyre можна буде придбати в деяких європейських магазинах вже в липні. В широкому продажі в Європі і Північній Америці шини з’являться в наступному році.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: