Вченим вперше вдалося заплутати на квантовому рівні макромасштабні об’єкти
2 Травня , 2018
Завершені випробування компактного ядерного реактора для космічних колоній
4 Травня , 2018

Starship Technologies запустить понад 1 000 роботів-кур’єрів до кінця року

Стартап-компанія Starship Technologies, створена співзасновниками Skype оголосила про плани запустити масштабний комерційний роботизований сервіс доставки в корпоративних і академічних кампусах в Європі і США. Вже зараз її автономні роботи доставляють їжу і деякі інші товари в кампусі компанії Intuit, що знаходиться в Кремнієвій долині.

В останні роки стартап-компанія Starship Technologies проводила безліч тестових автономних доставок (їжі та інших товарів) в більше ніж 100 містах. Зазначається, що хоча шестиколісні роботи-кур’єри автономні, їх можуть відстежувати і контролювати дистанційно у разі необхідності.

Днями компанія оголосила про плани по запуску масштабного комерційного сервісу доставки. В його рамках стартап має намір запустити в використання понад 1 000 машин до кінця 2018 року, говориться в прес-релізі. Вже зараз Starship Technologies, співпрацюючи з Compass Group, використовує безпілотних роботів при доставці їжі та інших товарів офісним працівникам в кампусі компанії Intuit в місті Маунтін-В’ю, у Кремнієвій долині (США, штат Каліфорнія). Зазначається, що працівники кампусу (він, до речі, займає близько 17 400 квадратних метрів) можуть замовляти напої та їжу за допомогою програми Starship (таким чином, роботи доставлять їжу до робочого місця — і людині не доведеться витрачати перерву, щоб стояти в черзі в кафетерії). В середньому, за словами Starship, доставка в кампусі займає 17 хвилин.

У компанії відзначають, що її роботи в цілому (в результаті різних тестових програм) проїхали понад 1 000 000 миль у 20 країнах світу. Starship Technologies була заснована в 2014 році співзасновниками Skype Янусом Фріїс (Janus Friis) і Ахті Хейнла (Ahti Heinla) і загалом отримала близько 17 мільйонів доларів венчурного капіталу.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: