Перша в світі мікрофабрика почала переробляти електронні відходи в корисні матеріали
7 Квітня , 2018
Будівництво космічного телескопа CHEOPS завершено
9 Квітня , 2018

Стартап планує запустити на орбіту космічний готель у 2021 році

Стартап-компанія Orion Span цього тижня оголосила, що планує запустити готель класу люкс під назвою Aurora Station на орбіту в 2021 році, а через рік, в 2022 році, вже приймати гостей.

Такі компанії, як Virgin Galactic і Blue Origin, націлені на те, щоб в найближчі роки почати організовувати туристичні польоти в космос. Однак якщо туристи захочуть чогось більшого і їм буде мало одного лише польоту, куди вони зможуть звернутися?

Про розробку космічного готелю днями повідомив стартап Orion Span, передає портал Engadget. Компанія оголосила, що планує вивести такий готель, який отримав назву Aurora Station, на орбіту в 2021 році, а в 2022 році вже приймати перших гостей.

Щоб зупинитися в Aurora Station на 12 днів, потрібно буде заплатити 9,5 млн доларів. В цю ціну, як відзначають в компанії, входить все, включаючи тримісячну підготовчу програму, транспортування до космічної станції і назад. В готелі, як повідомляється, буде можливо одночасно зупинитися тільки чотирьом гостям, а також двом членам екіпажу.

Втім, незрозуміло, наскільки Orion Span готова до реалізації таких амбітних планів. Так, згідно SpaceNews, стартап буде збирати Aurora Station в комплексі в Х’юстоні (штат Техас, США), однак сам комплекс поки ще не побудований. Як повідомив глава Orion Span Франк Бангер (Frank Bunger) SpaceNews, компанія планує побудувати його в найближчі 6-9 місяців.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: