Пластикові мікрогранули допоможуть у лікуванні опіків
8 Травня , 2018
Морська піхота США хоче отримати переносного дрона-камікадзе
9 Травня , 2018

Студенти MIT відкрили перший в світі повністю роботизований ресторан

У світі існує чимало концептуальних і креативних ресторанів. Типу місць, де їжу подають в повній темряві, або закладів, в меню яких присутня тільки молекулярна кухня. А нещодавно, як пише видання Engadget, відкрився новий ресторан для любителів високих технологій і робототехніки. Четверо студентів Массачусетського технологічного інституту (MIT) і шеф-кухар Даніель Булуд відкрили перший в світі повністю роботизований ресторан.

Заклад розташований в Бостоні і отримав назву Spyce. Влаштований він наступним чином: кухня ресторану являє собою 7 автономних блоків, кожен з яких відповідає за приготування певних страв, а вони з’єднані системою роздавальників і барабаном. Прийшовши в ресторан клієнту потрібно лише обрати те, що він хотів би скуштувати. Після цього автономні модулі почнуть приготування. Одні модулі відповідають за овочі, інші – ща фрукти, треті за м’ясні продукти і так далі. Для розігріву їжі в Spyce використовується плита, яка нагрівається за допомогою магнітної індукції. Після кожного приготування їжі плита очищається.

При цьому сама кухня повністю відкрита для огляду відвідувачів, і вони можуть особисто побачити, як роботи автоматично готують їжу. Єдиними працівниками-людьми ресторану Spyce є 2 кухарі, які стежать за роботою машин і займаються сервіровкою готових страв. Багато ресторанних критиків оцінили смакові якості їжі, приготовленої роботами, як «досить високі». Ну а ви за допомогою відеоролика, розташованого нижче, можете особисто дізнатися про будову ресторану.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: