Вертоліт-безпілотник вперше доставив вантаж американським морським піхотинцям
21 Травня , 2018
Найбільший у світі 3D-принтер, що друкує об’єкти з металу
22 Травня , 2018

Система PEARL визначає місцезнаходження ворожого стрілка по звуку пострілів

Система PEARL, розроблена французькою компанією Metravib, обладнана акустичними давачами, які можуть визначати джерело пострілів під час бою. Пристрій дуже компактний, що дозволяє встановлювати його на рейку Пікатіні або на каску.

PEARL фіксує ударні хвилі, що виникають у процесі стрільби. Вони поширюються через повітря, подібно радіовипромінюванню. За допомогою чутливих акустичних давачів система визначає напрямок і місце, звідки пролунав постріл. Користувач дізнається про це за показаннями світлодіодних стрілок.

PEARL також визначає азимут і кут підйому пострілів, даючи можливість бійцеві швидко зреагувати на загрозу. Система забезпечує точність плюс-мінус 7.5 гр. по азимуту і реагує на зброю середнього і малого калібру, тобто, від пістолета до кулеметів кал. 7.62 мм.

PEARL розрахована на бойові дії в міських умовах і в гірській місцевості, де звук пострілів може багаторазово відбиватися від декількох поверхонь. Система також відфільтровує «свої» постріли від ворожих. Вона надійна захищена від випадкового увімкнення і управляється лише трьома кнопками.

Як запевняють представники Metravib, PEARL пройшла перевірку боєм в декількох регіональних конфліктах і показала високу надійність. Її більш просунута версія – PILAR деталізує характеристики ворожої стрільби, надаючи користувачеві GPS-координати джерела стрільби з подальшим відображенням його на карті.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: