Новий сплав золота і платини став абсолютним рекордсменом по довговічності серед усіх металевих сплавів
21 Серпня , 2018
Космічний лазер зв’язку адаптували для роботи під водою
26 Серпня , 2018

Система розпізнавання осіб вперше виявила злочинця з підробленими документами

Ми неодноразово писали про системах розпізнавання осіб, а також про те, що деякі з них працюють цілком успішно. І нещодавно алгоритм знову допоміг людям виявити порушника: в одному з аеропортів США система розпізнавання осіб виявила чоловіка, який намагався скористатися підробленим паспортом.

Як повідомляє видання The Verge, днями система розпізнавання осіб, встановлена у міжнародному аеропорту Вашингтона, під час проходження паспортного контролю рейсу, що прибув з Франції, виявила порушника, який хотів в’їхати на територію Сполучених Штатів за підробленими документами. Справа в тому, що паспорт громадянина Франції дає право в’їзду на територію США без візи, однак порівнявши фотографію в паспорті з зовнішнім виглядом чоловіка, нейромережа виявила невідповідність і повідомила про це в прикордонну та імміграційну служби.

У ході подальших заходів з’ясувалося, що порушник є громадянином Конго (при обшуку у нього знайшли паспорт цієї країни). Більше того, деякий час назад рішенням суду США його депортували з країни без права на в’їзд і отримання візи на найближчі 20 років. Про причини такого пориву громадянина на територію північноамериканської держави не повідомляється, проте, враховуючи успіхи системи розпізнавання осіб, влада США заявили про те, що ця система буде впроваджена у всіх аеропортах країни. Зараз він працює в тестовому режимі лише в аеропортах штату Вашингтон і Нью-Йорку.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: