Miss R, електричний суперкар з 1 МВт під капотом, успішно витримав випробування бездоріжжям
12 Квітня , 2018
Реалістичні роботи з органічним дизайном, роздруковані на 3D-принтері
13 Квітня , 2018

Технологія Ghost забезпечить доступ до доповненої реальності з будь-якого смартфону

Розробники познайомили світ з доповненою реальністю і завмерли на роздоріжжі. Люди виявилися не готові платити чималі гроші за повноцінні реалізації, на кшталт Microsoft HoloLens і Magic Leap One, а тому і творці контенту для них не поспішають творити. Потужностей ж звичайного смартфона, нехай і флагманського, вистачає лише для простих, відірваних від реальності розваг – приклад Pokemon Go перед очима. І тут на сцену виходить стартап Ghost.

Ghost – це гарнітура з однойменною операційною системою на борту, яка позиціонується як зв’язуючий елемент між розробниками додатків доповненої реальності і виробниками смартфонів. Конструктивно це чохол з проектором і сенсорами, в який вставляється iPhone 6-го покоління і новіше, телефон Google Pixel або Samsung Galaxy моделей S7 і S8. Далі обчислювальна потужність смартфона використовується для генерації доповненої реальності.

Гарнитура Ghost AR

В описі до Ghost зазначено, що система забезпечує огляд на 70 градусів, вміє орієнтуватися в просторі за рахунок датчиків смартфона і створює зображення такої якості, на яке здатний дисплей конкретної моделі телефону. ОС Ghost дозволяє легко взяти вікно з будь-яким типовим додатком і «підвісити» його у віртуальному просторі, щоб користувач міг рухатися в реальному світі і одночасно працювати з софтом. Плюс є підтримка віртуальної реальності на рівні Google Cardboard.

Проблемою стартапу є його утопічна природа, в даний момент розробники можуть показати лише концепт, але не сам прототип гарнітури. А от коли зберуть щонайменше $80000, потрібні для втілення ідей «в металі», тоді і можна буде судити про переваги і недоліки гарнітури. Але терміни виходу на ринок оптимістичні, у продажу Ghost може з’явитися вже в лютому 2019 року і за ціною лише $79 за примірник – для спонсорів проекту.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: