Як буде виглядати смерть Чумацького Шляху?
20 Червня , 2017
3D-друк дозволить повністю відновлювати зуби за рахунок регенерації судин
20 Червня , 2017

Tesla Model X пройшла всі краш-тести на відмінно

Американське національне агентство безпеки дорожнього руху (NHTSA) серйозно ставиться до нових автомобілів, обов’язково піддаючи їх цілій серії складних тестів, що включають в себе не тільки випробування надійності окремих вузлів автомобіля, але і перевірку на міцність. Цього тижня NHTSA провела тестування автомобіля Tesla Model X і опублікувала відео краш-тестів, які можна подивитись нижче.

В процесі тестування автомобіля враховувалось безліч факторів, серед яких значиться ймовірність отримання ушкоджень водієм і пасажирамипри ударі в бік, при лобовому зіткненні і ударі ззаду. За результатами перевірок Model X стала першим кросовером, що отримали максимальні оцінки у всіх категоріях.

Ця новина повинна порадувати не тільки потенційних покупців, але й інвесторів, які раніше висловлювали занепокоєння через новини, пов’язані з аваріями автомобілів Tesla. Нагадаємо, що навесні минулого року в США розгорівся скандал після того, як водій  на автопілоті потрапив в аварію і загинув. Після довгого судового розгляду суд виправдав виробника електромобілів, так як програма автопілоту перебувала на стадії бета-тестування. В документації до неї чітко прописано, що водій зобов’язаний контролювати роботу автопілота, уважно стежити за дорогою і не прибирати руки з керма.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: