Китай успішно вивів на орбіту Місяця новий посадковий модуль і місяцехід
14 Грудня , 2018
Сонячний зонд «Паркер» передав дані з корони Сонця
17 Грудня , 2018

Tesla видасть робочим своїх заводів окуляри доповненої реальності

Компанія Tesla планує впровадити нові методи роботи. Раніше співробітники заводів використовували Google Glass, але вони не відповідали багатьом стандартам якості. І зараз компанія з виробництва електрокарів хоче використовувати власну розробку. І для цього створює з нуля футуристичні окуляри доповненої реальності з масою цікавих функцій, які повинні прискорити процес виробництва і підвищити якість збирання електромобілів.

Будівництво будь-якого автомобіля, включаючи і Tesla Model 3, вимагає об’єднання маси різноманітних деталей. Щоб скоротити кількість проблем з підгонкою було прийнято рішення використовувати окуляри доповненої реальності. Минулого тижня компанія подала два патенти, які дають уявлення про те, яким може бути пристрій.

По-перше, AR-гарнітура буде досить міцною, так як вона буде виступати в якості захисту для очей працівників. По-друге, вона буде виступати в якості засобу зв’язку, замінивши собою рації. Як повідомляє Business Insider, працювати пристрій буде наступним чином: гарнітура може вказувати на місця з’єднання деталей, підказувати, в якому місці провести точкове зварювання, але це не найцікавіше. Завдяки системі розпізнавання об’єктів, пристрій може визначити всі деталі і вказати на їх взаємозв’язок. Більше того, взявши якусь деталь в руки, гарнітура дасть робочому інформацію про характеристики предмета і видасть дані про те як, куди і за допомогою чого цей предмет встановити.

Ще в квітні цього року Ілон Маск заявив, що завод зі збирання авто в Каліфорнії «занадто автоматизований». Проте Tesla хоче знайти золоту середину між ручною і автоматичною працею, тому ймовірність появи такої гарнітури для робочих вкрай висока. Сам же пристрій описано в заявці наступним чином:

«Використання засобів машинного зору і доповненої реальності у виробничому процесі. Пристрій призначений для того, щоб значно збільшити швидкість і ефективність процесів виробництва, зокрема, складання автомобільних деталей транспортних засобів.»

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: