В Європі з’явився перший повністю придатний для життя будинок, цілком надрукований на 3D-принтері
23 Квітня , 2018
Створений квантовий генератор випадкових чисел, здатний стати основою незламуваних комунікаційних систем і систем безпеки
23 Квітня , 2018

TF-2 – нова ідея компанії Terrafugia, яка дозволить транспортувати людей по землі і по повітрю

Компанія Terrafugia вже досить довгий час займається розробкою літаючих автомобілів, пасажирських транспортних засобів, здатних пересуватися, як по дорогах, так і по повітрю. Створені цією компанією літаючі автомобілі Terrafugia Transition вже не раз піднімалися в повітря і компанії вже вдалося навіть отримати схвалення американського Федерального управління авіації (FAA). Проте, конструкцію літаючого автомобіля компанії Terrafugia та інших компаній навряд чи можна назвати вдалою, адже в будь-який момент часу половина вузлів і деталей такого транспортного засобу не діє і виступає в якості “мертвого вантажу”. При русі по дорозі цим мертвим вантажем є частина автомобіля, що використовується для забезпечення польотів, а під час польоту, як неважко здогадатися – та частина, яка використовується на дорозі.
Пассажирская капсула
І ось, інженерам компанії Terrafugia вдалося знайти гарне рішення описаної вище проблеми і втілити це рішення у вигляді концепту, що отримав назву TF-2. Основою цього транспортного засобу є пасажирська капсула, яка може перевозитися по повітрю, будучи прикріпленою до літального апарату з вертикальним злетом і посадкою. А для руху по дорогах ця капсула встановлюється на автомобільне шасі.
Автоматична система стикування TF-2 може забезпечити посадку капсули, її установку на автомобільне шасі та старт вже з іншою пасажирською капсулою лише за дві хвилини. Це менше часу, ніж потрібного нинішньому літаючому автомобілю Transition для зміни конфігурації і зміни режиму руху.
Принцип работы системы TF-2
Літальний апарат системи TF-2 може літати під керуванням людини-пілота, але в ньому встановлені всі необхідні засоби і системи, що дозволяють апарату літати повністю в автоматичному режимі. У літального апарату є поворотні ротори з лопатями, що робить його чимось схожим на літальний апарат V22 Osprey. Але сам апарат TF-2 простіший з технічної точки зору і легший, повна його злітна маса становить 4090 кілограмам. Крейсерська швидкість апарату TF-2 у польоті становить 330 кілометрів на годину, а дальність польоту – 555 кілометрів при повному завантаженні.

Як вже згадувалося вище, апарат TF-2 на даному етапі є лише концептом і на швидке втілення цього концепту в реальності розраховувати не варто. Зараз компанія Terrafugia займається генеруванням думок, які дозволять їм розвинути цю ідею далі і довести її до практичного втілення.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: