Великобританія представила концепт винищувача майбутнього
18 Липня , 2018
Rolls-Royce показав концепт літаючого таксі
19 Липня , 2018

У Дніпрі проведуть найбільший технофест Східної Європи

На два дні, 15-16 вересня, Дніпро перетвориться на майданчик для обговорення технічних інновацій, майбутнього української інженерії та космосу. Сім видів технічних змагань, досягнення української промисловості, експозиція космічних підприємств і масштабне лего-конструювання – це лише невеликий перелік активностей, які чекають на учасників і гостей фестивалю.

Авіаційні двигуни і космічні супутники, промислові роботи та інженерні стартапи – усе можна буде побачити в Дніпрі на третіх вихідних вересня.

7 видів технічних змагань

– змагання з судо- і авіамодельного спорту,

– Robbo-battle і чемпіонат з дрифту,

– змагання з мехатроніки і кібер-турнір,

– конкурс для мейкерів з паперу Only Paper Models (новинка цього року).

Openair лекторій

Традиційно на фестивалі відбудеться open-air лекторій. Серед спікерів – вчені та інноватори, інженери і популяризатори науки, активісти створення смарт – міст.

Уперше в рамках Interpipe TechFest відбудеться виставка – презентація науково-популярних книг Dnepr Book Show.

«Дніпро – це центр української індустрії, місце, де створюються технічні інновації, де працюють кращі інженери і розвивається сучасна українська промисловість. Формат інженерного шоу – кращий спосіб розповісти про інженерів усій Україні, – коментує Дмитро Кисилевський, директор з корпоративних відносин Інтерпайп, – Я не хочу відкривати всі секрети Interpipe TechFest 2018. Скажу тільки, що буде ще цікавіше, ще інженерніше».

У 2017 Interpipe TechFest відвідали 15 тисяч гостей, експозиції представили 110 учасників.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: