Глава Amazon вигуляв собаку-робота Boston Dynamics
20 Березня , 2018
IBM виділила 5 технологічних трендів, які змінять наше життя до 2023 року
21 Березня , 2018

У IBM створили мікрокомп’ютер розміром з кристал солі

IBM планує активно використовувати технологію блокчейн для відстеження переміщення, відвантаження товарів і виявлення крадіжок. Фахівці IBM вже активно працюють над вивченням блокчейна і навіть створюють пристрої, що підтримують роботу з ним. Першим з них став мікрокомп’ютер, розмір якого можна порівняти з кристалом солі, — повідомляє прес-служба IBM в блозі компанії.

Розробники відзначають, що новий мікрокомп’ютер можна застосувати у системі «розумний будинок», авіа – і автомобілебудуванні. Незважаючи на те, що потужність комп’ютера зовсім невелика і порівнянна з пристроями початку 90-х років, він оснащений процесором з кількома сотнями тисяч транзисторів, фотоприймачем і блоком зв’язку, що передають інформацію за допомогою світла. Ціна такого мікрокомп’ютера поки не оголошена офіційно, але, за деякими даними, коштуватиме трохи більше десяти центів.

Детальну інформацію про “начинку” пристрою обіцяли розкрити пізніше.

Комп’ютер показали на конференції IBM Think 2018, де представники компанії розповіли про п’ять перспективних технологій, які істотно змінять суспільство і бізнес за наступні кілька років. Однією з таких технологій став блокчейн. На нього розробники IBM покладають великі надії поряд з ШІ, квантовими обчисленнями, криптографією і роботами-мікроскопами.

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: