Євросоюз заборонить десять найпоширеніших видів одноразового пластику
1 Червня , 2018
В Україні побудують електромобільні заводи, Hyperloop і «розумні» дороги – стратегія Drive Ukraine 2030
2 Червня , 2018

У командос США є власні мобільні модульні майстерні

Сили спеціального призначення США (U. S. Special Operations Forces) мають цілий парк портативних польових майстерень, де можна ремонтувати і навіть модифікувати використовувану техніку. Їх повна назва – мобільні технологічні ремонтні комплекси — MTRC (Mobile Technology Repair Complexes).

Вони оснащені автономними джерелами енергії, інструментами, токарними верстатами, зварювальними апаратами і навіть 3D-принтерами. MTRC вже довели свою ефективність в локальних конфліктах. Так, наприклад, за їх допомогою вдавалося швидко створювати спеціальні медичні об’єкти з підручних матеріалів.

За даними інтернет-видання Defense One, Командування спеціальних операцій США – SOCOM має тринадцять MTRC по всьому світу. Комплекси дуже мобільні і можуть швидко пересуватися у зоні бойових дій. Завдяки модульній конструкції на базі спеціальних вантажних контейнерів, їх можна ставити як намети і розсовувати від 2.5 до 7.3 метрів. Кожен модуль транспортується за допомогою 5-тонної вантажівки або гелікоптера СН-47 Chinook.

До складу MTRC входять 4 варіанти модулів:

1. Базовий модуль: засоби зв’язку, електроніка і робочі станції CAD;

2. Інструментальний модуль: токарний верстат, зварювальні апарати, різаки і інші спецінструменти;

3. Модуль ремонту транспортних засобів;

4. Силовий, енергетичний модуль: газогенератори, сонячні батареї, вітрові генератори і батареї для зберігання електроенергії.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: