У США пройдуть змагання по швидкісному запуску супутників
25 Квітня , 2018
В Канаді розпочато створення квантового радара, від якого не врятують ніякі стелс-технології
27 Квітня , 2018

У Південній Кореї створили 3D-принтер для друку їжі

На конференції Experimental Biology 2018 вчені з Південної Кореї представили нову технологію: 3D-друк їжі з заданою формою, текстурою і вмістом поживних речовин.

«Ми створили платформу, яка використовує 3D-друк для створення харчових мікроструктур, вони дозволяють задавати їжі текстуру і швидкість її переварювання на персональному рівні, — каже Рі Чжин-Куй, професор і голова дослідження. — Ми думаємо, що одного разу у людей будуть картриджі з подрібненою версією різних інгредієнтів, які можна буде змішувати за допомогою 3D-принтера і готувати згідно потребам і смакам користувача»

Додатково до персоналізації їжі, можливість тривимірного друку їжі вдома або в промислових масштабах значно знизить кількість харчових відходів, а також знизить ціну їжі через вирішення проблем із зберіганням і перевезенням. І, природно, така переробка їжі і створення з неї об’єктів будь-яких форм може відповідати потребам зростаючої кількості людей на Землі.

Для дослідження вчені використовували прототип 3D-принтера, на якому можна створювати їжу з мікроструктурами, що повторюють фізичні характеристики і нанотекстуру реальних харчових зразків. За допомогою такого контролю можна заздалегідь виставити і форму, і структуру, і навіть швидкість абсорбції їжі, чого зі звичайною їжею зробити не можна.

Правда, про смакові якості продукту на виступі мови не йшло.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: