Додаток Grasshopper навчить програмувати на JavaScript за допомогою міні-ігор
25 Квітня , 2018
У Південній Кореї створили 3D-принтер для друку їжі
27 Квітня , 2018

У США пройдуть змагання по швидкісному запуску супутників

Представники людства люблять змагатися один з одним в швидкості. Але до звичних перегонів на конях, велосипедах, автомобілях і навіть гелікоптерах з літаками незабаром може додатися конкурс на найшвидкісніший запуск супутника з вантажем на навколоземну орбіту. Принаймні агентство перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA) обіцяє виплатити за успішний і швидкий запуск приз у розмірі 10 мільйонів доларів США.

Згідно з умовами, до 15 жовтня поточного, 2018 року всі бажаючі повинні подати заявку і отримати схвалення Федерального управління цивільної авіації Сполучених Штатів. Після того як компанія пройде кваліфікацію, їй виплатять одноразово грант у розмірі 400 тисяч доларів. На ці гроші учасники повинні будуть реалізувати проект. У рамках конкурсу також отримають інформацію про корисне навантаження, яке потрібно буде підняти на 11орбіту, саму цільову орбіту, космодром і час запуску. Підготовка триватиме до наступного року, а «швидкісні старти» пройдуть в кінці 2019-го.

Але на цьому конкурс не закінчиться. У разі першого успішного запуску компанії у другому раунді випробувань отримають грант у розмірі 2 мільйонів доларів, після чого повинні будуть провести ще один пуск. Якщо і він увінчається успіхом – компанія отримає заповітний приз у розмірі 10 мільйонів доларів США. Представники DARPA вважають, що такий конкурс дасть можливість на рівних конкурувати як молодим починаючим компаніям, так і гігантам на зразок SpaceX.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 66 bytes written, possibly out of free disk space in /home/proftool/uaengineer.com.ua/www/wp-content/plugins/ewww-image-optimizer/common.php on line 8753