Безпілотник SkyGuardian MQ-9B здійснив успішний трансатлантичний переліт
12 Липня , 2018
Представлено новий спосіб зберігання даних за допомогою лазера і кристалів солі
14 Липня , 2018

В кінці року Ізраїль хоче відправити на Місяць посадковий модуль

Ізраїль хоче до кінця року провести місію по відправці на Місяць посадкового модуля. Для країни це стане першою подібною космічною місією. Реалізацією проекту займається некомерційна організація SpaceIL, а також державний концерн Israel Aerospace Industries. Про плани відправки посадкового модуля на Місяць було оголошено 10 липня. Запуск роботизованого посадкового модуля буде проводитися за допомогою ракети-носія Falcon 9 американської компанії SpaceX в грудні.

Очікується, що робот висадиться на супутник Землі 13 лютого 2019 року. Космічний апарат буде запущений в якості другого корисного навантаження ракети-носія Falcon 9. Старт буде проводитися з космодрому на мисі Канаверал.

Свою подорож до Місяця роботизований десантний модуль почне з низької еліптичної орбіти навколо Землі. Через деякий час апарат вийде на вищу еліптичну орбіту навколо нашої планети, а потім в кінцевому підсумку досягне точки поруч з Місяцем, кажуть керівники проекту. Досягнувши орбіти Місяця десантний модуль запустить свої двигуни і спробує здійснити м’яку посадку на поверхню супутника. Весь процес підготовки і посадки буде проводитися в автоматичному режимі навігаційними системами апарату.

Вся подорож від запуску до посадки займе приблизно два місяці. Якщо все пройде вдало, Ізраїль стане четвертою країною після СРСР, США і Китаю, — яка висадить свій космічний апарат на поверхню Місяця.

Крім того, заявляється, що ізраїльський космічний апарат стане ще й найлегшим з посадочних модулів, які здійснювали посадку на наш супутник. Його вага складе лише 600 кілограмів.

SpaceIL стала єдиною ізраїльською компанією, якій вдалося пробитися на міжнародний конкурс Google Lunar X Prize, головним призом якого були 20 мільйонів доларів. За завданнями конкурсу його учасники повинні були створити космічні апарати, відправити їх на орбіту Місяця і зробити кілька знімків його поверхні. Той, хто зробить це першим – отримає головний куш. На жаль, змагання офіційно завершилося без переможця 31 березня цього року. Google оголосила, що більше не буде його фінансувати.

Проте, SpaceIL продовжила роботу над своєю космічною місією. Компанії вдалося залучити близько 88 мільйонів доларів фінансування на будівництво і підготовку космічного апарату. Основний фінансовий внесок був внесений різними приватними інвесторами.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: