Lockheed Martin і Rolls-Royce створять перший 100-кіловатний бойовий лазер
18 Травня , 2019
Південмаш вперше виготовив ступінь ракети-носія без залучання інших підприємств
27 Травня , 2019

В Китаї створили робота схожого на SpotMini від Boston Dynamics

Влітку 2019 року компанія Boston Dynamics почне продавати своїх чотириногих роботів SpotMini, які будуть корисні у промисловій сфері завдяки своїй здатності переносити вантаж і пересуватися сходами. Здається, скоро у нього з’явиться дуже схожий конкурент в особі робота AlienGo, розробленого китайською компанією Unitree Robotics. Як і SpotMini, він вміє пересуватися за допомогою чотирьох кінцівок і, цілком можливо, незабаром стане доступний для покупки.

Нова конструкція була створена на основі представленого в 2017 році робота Laikago, який отримав таку назву на честь собаки-космонавта Лайки. На відміну від попередника, чотириногий AlienGo обзавівся повноцінним захисним корпусом і рядом візуальних давачів на передній частині. Компанія не розкрила, які саме сенсори вбудовані в робота, але, судячи з відео, у нього точно є стереокамера та інфрачервона камера глибини.

Корпус AlienGo зроблений максимально плоским — електроприводи, встановлені на ногах і нижніх сегментах, практично ніяк не виділяються. Завдяки великій кількості електроприводів, робот може рухатися не лише вперед і назад, але і здійснювати нахили і повороти. На жаль, на даний момент компанія не поділилася ніякою інформацією, крім відеоролика.

Очікується, що AlienGo надійде в продаж так само, як і попередні розробки Unitree Robotics. Інформації про дату старту продажів і вартість поки немає, як і доказів того, що він володіє такою ж потужністю, що і SpotMini. Наприклад, на даний момент не зрозуміло, чи вистачить потужності китайським роботам на те, щоб тягнути за собою вантажівку, як це робили SpotMini.

Джерело

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: