Розумний велосипедний ліхтарик стежить за проблемами на дорозі
17 Квітня , 2018
SpaceX буде сповільнювати падаючі ступені повітряними кулями?
17 Квітня , 2018

В Японії знайшли величезні поклади рідкоземельних металів

За оцінками дослідників, поклади, виявлені на дні Тихого океану біля японського острова Мінаміторі, містять більше 16 мільйонів тонн рідкоземельних металів. Вчені відзначають, що такі запаси, ймовірно, зможуть покрити світовий попит у найближчі століття.

Як повідомляється в дослідженні, опублікованому в журналі Scientific Reports, поклади були виявлені на дні Тихого океану, на ділянці площею близько 2,5 тис. квадратних кілометрів, недалеко від острова Мінаміторі, що знаходиться в 1 850 кілометрах від Токіо.

За словами дослідників, в покладах, знайдених в Японії, знаходиться понад 16 мільйонів тонн рідкоземельних металів. Згідно з розрахунками фахівців, запасів вистачить, щоб покрити міжнародний попит в ітрії на 780 років, попит у європії — на 620 років, попит в тербії — на 420 років, попит в диспрозії — на 730 років. У дослідженні говориться, що відкриття потенційно може дозволити забезпечити світ такими металами «практично на нескінченній основі».

У Японії почали активно шукати власні поклади рідкоземельних металів, після того як у 2010-х роках Китай, головний постачальник таких металів, почав обмежувати їх видобуток і експорт. Японії як одному з головних виробників електроніки — рідкісноземельні метали необхідні.

Рідкоземельні метали використовують у багатьох високотехнологічних галузях промисловості, зокрема при виробництві електромобілів, мобільних телефонів, акумуляторів. Вони являють собою групу з 17 елементів — скандію, ітрію, лантану і лантаноїдів (у періодичній таблиці знаходяться в другому рядку знизу).

Author: LEU

Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: