Компанія CeramicSpeed розробила найефективнішу велосипедну трансмісію у світі
11 Липня , 2018
NVIDIA навчила нейромережу прибирати зайвий шум і написи з фотографій
11 Липня , 2018

Virgin Galactic буде використовувати космодром в Італії для космічного туризму

Компанія Virgin Galactic, яка розвиває технології для космічного туризму, підписала угоду з двома італійськими компаніями, в рамках якої планує використовувати майбутній космодром у Гроттальє — в тому числі для комерційних туристичних польотів.

Днями компанія Virgin Galactic оголосила, що уклала угоду з двома італійськими аерокосмічними компаніями, в рамках якої планує в майбутньому розвивати космічний туризм в Італії. Мова йде про компанію Altec, яка частково належить Італійському космічному агентству (ASI), і приватну компанію Sitael — разом з ними Virgin Galactic, як повідомляється, має намір використовувати наразі не добудований космодром у Гроттальє.

Наголошується, що апарат, розроблений The Spaceship Company (дочірньою компанією Virgin Galactic), буде використовуватися на космодромі як для наукових місій, так і для приватних, комерційних польотів.

Останніми місяцями Virgin Galactic активно тестувала новий космоплан VSS Unity. На початку квітня апарат здійснив перший політ з увімкненням ракетного двигуна, а в кінці травня здійснив другий такий політ. Це були перші польоти з увімкненням двигуна корабля класу SpaceShipTwo з 2014 року, коли в результаті аварії загинув один з двох пілотів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: